Samandağ Epoxy Selfleveling Zemin Kaplama

Solventsiz, hijyenik, temizlenmesi ve bakımı kolay,tozumayan, düzgün yüzeyli, renkli, epoxy esaslı self leveling zemin kaplama sistemidir. Üretim esnasında isteğe bağlı olarak RAL sistemi renk kodlarına göre renklendirilir.

Samandağ Epoxy Portakal Kabuğu Görünümlü Zemin Kaplama

Portakal kabuğu görünümlü solventsiz, hijyenik, temizlenmesi ve bakımı kolay, tozumayan, renkli, epoxy esaslı portakal kabuğu zemin kaplama sistemidir. Üretim esnasında isteğe bağlı olarak RAL sistemi renk kodlarına göre renklendirilir.

Samandağ Epoxy PAH

Duvar ve zemin birleşim noktalarına sıvı birikmesini engellemek ve köşelerdeki toz, pislik vb. durumların daha rahat temizlenebilmesi için iç bükey olarak istenilen kalıklıkta epoxy macunla yapılan uygulamadır. Köşelerde pah yapılarak işletmenizdeki hijyeni sağlamış olursunuz. Daha sonra üstü istenilen renkte boyanabilmektedir.

Samandağ epoxy uygulamaları epoxy | Zemin kaplama | Soğuk hava deposu |

Samandağ Epoxy Makina Montaj Harcı

Endüstriyel makinelerin montaj işleminde vibrasyonu azaltmak, makinenin zemine daha iyi montajlanmasını sağlamak amacı ile makinelerin daha performanslı çalışmasını ve uzun ömürlü olması için montajlarda Epoxy Döküm harcı kullanılmalıdır. Makine yetkili kişiler tarafından montajı tamamlandıktan sonra bağlantı noktalarında uygun olan yerler gösterilerek kalıplama işlemi yapılır. Ardından kendinden yayılan epoxy döküm harcı uygulaması yapılarak her noktanın tamamen dolması sağlanır.

Samandağ Epoxy Granit

Dekoratif bir epoxy kaplama uygulamasıdır. Hijyenik, temizlenmesi kolay, sağılma ve uzun ömürlü, dekoratif görünümlü, istenilen renk ve çeşitlilikte yapılan epoxy kaplamadır

Samandağ Exopy Chips

Dekoratif bir epoxy kaplama uygulamasıdır. Hijyenik temizlenmesi kolay, sağılma ve uzun ömürlü, dekoratif görünümlü, istenilen renk ve çeşitlilikle yapılan epoxy kaplamadır.

Bununların haricinde;

Akrilik Su İzolasyon, Otopark Çözümleri,  Poliüretan su izolasyonu, Polyurea Kaplama, Fast Cruring Kaplama, Çimento Esaslı İzolasyon, soğuk hava deposu  gibi uygulamalar yapmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.